Wyniki wyborów do sejmiku województwa dolnośląskiego z okręgu nr 1
Pojawiły się oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do sejmiku województwa dolnośląskiego z okręgu nr 1.
Którzy kandydaci zebrali największą liczbę głosów? Poniżej przedstawiamy wyniki głosowania.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KRZYŻANOWSKI Marcin Rafał: pozycja 1 : 2,2% (51 417 głosów)
- CALIŃSKA-MAYER Małgorzata Maria: pozycja 2 : 2,2% (51 417 głosów)
- DULSKA Irena: pozycja 3 : 2,2% (51 417 głosów)
- JAREMKO Zbigniew: pozycja 4 : 2,2% (51 417 głosów)
- ORZEŁ Maciej Władysław: pozycja 5 : 2,2% (51 417 głosów)
- ŚWITAŁA Agnieszka Maria: pozycja 6 : 2,2% (51 417 głosów)
- ROGALA Jan: pozycja 7 : 2,2% (51 417 głosów)
- NOWAKOWSKI Leszek Zygmunt: pozycja 8 : 2,2% (51 417 głosów)
- MICHALSKA Teresa Anna: pozycja 9 : 2,2% (51 417 głosów)
- JAROCH Andrzej Stanisław: pozycja 10 : 2,2% (51 417 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- LUDKOWSKI Piotr: pozycja 1 : 0,61% (14 290 głosów)
- KRÓL Tomasz: pozycja 2 : 0,61% (14 290 głosów)
- KUTRZEBA Michał Tadeusz: pozycja 3 : 0,61% (14 290 głosów)
- STASYSZYN Marcin Grzegorz: pozycja 4 : 0,61% (14 290 głosów)
- BRZEZIŃSKA Olga Anna: pozycja 5 : 0,61% (14 290 głosów)
- KRÓL Jakub: pozycja 6 : 0,61% (14 290 głosów)
- ŁUC Marta Justyna: pozycja 7 : 0,61% (14 290 głosów)
- TUDUJ-SŁOBODZIAN Anna: pozycja 8 : 0,61% (14 290 głosów)
- PIOTROWSKA Katarzyna Sylwia: pozycja 9 : 0,61% (14 290 głosów)
- DULĘBA Przemysław Marcin: pozycja 10 : 0,61% (14 290 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- ZAWADA Adam Władysław: pozycja 1 : 1,08% (25 251 głosów)
- HOŁOWNIA-TWARDOWSKA Karolina: pozycja 2 : 1,08% (25 251 głosów)
- HUSKOWSKI Stanisław Tadeusz: pozycja 3 : 1,08% (25 251 głosów)
- RADZISZEWSKA Katarzyna: pozycja 4 : 1,08% (25 251 głosów)
- MOTYKA Tomasz Marek: pozycja 5 : 1,08% (25 251 głosów)
- MATUSZ-PROTASIEWICZ Piotr: pozycja 6 : 1,08% (25 251 głosów)
- SOCHA-SOBCZAK Weronika Anna: pozycja 7 : 1,08% (25 251 głosów)
- RÓŻYCKI Dariusz Andrzej: pozycja 8 : 1,08% (25 251 głosów)
- OKIPNA Ilona Małgorzata: pozycja 9 : 1,08% (25 251 głosów)
- SMAL Tomasz: pozycja 10 : 1,08% (25 251 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- STOŻEK Marta Magdalena: pozycja 1 : 1,01% (23 682 głosów)
- KESSLER Ryszard Stefan: pozycja 2 : 1,01% (23 682 głosów)
- LUBINIECKA-RÓŻYŁO Katarzyna Elżbieta: pozycja 3 : 1,01% (23 682 głosów)
- KOWALCZYK-DERLĘGA Anna Danuta: pozycja 4 : 1,01% (23 682 głosów)
- LANGE Grażyna Krystyna: pozycja 5 : 1,01% (23 682 głosów)
- AUGUSTYŃSKI Iwo Piotr: pozycja 6 : 1,01% (23 682 głosów)
- KOPACZ Magdalena Dorota: pozycja 7 : 1,01% (23 682 głosów)
- MAKÓWKA Aleksander Michał: pozycja 8 : 1,01% (23 682 głosów)
- JABŁOŃSKI Maciej: pozycja 9 : 1,01% (23 682 głosów)
- KUTROWSKA Barbara Elżbieta: pozycja 10 : 1,01% (23 682 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- PIECHOTA Sławomir Jan: pozycja 1 : 4,02% (94 103 głosów)
- JĘDRACHOWICZ Mateusz Paweł: pozycja 2 : 4,02% (94 103 głosów)
- GRANOWSKA Renata Małgorzata: pozycja 3 : 4,02% (94 103 głosów)
- PIASECKA Magdalena: pozycja 4 : 4,02% (94 103 głosów)
- WŁODARCZYK Monika: pozycja 5 : 4,02% (94 103 głosów)
- DRAGAN Szymon Feliks: pozycja 6 : 4,02% (94 103 głosów)
- STASZEWSKI Waldemar Zbigniew: pozycja 7 : 4,02% (94 103 głosów)
- ŻAK Adriana: pozycja 8 : 4,02% (94 103 głosów)
- ADAMCEWICZ Marcin: pozycja 9 : 4,02% (94 103 głosów)
- CHARŁAMPOWICZ Jarosław: pozycja 10 : 4,02% (94 103 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- MAJ Krzysztof Mariusz: pozycja 1 : 0,82% (19 191 głosów)
- TYRALSKA Gaja Gabriela: pozycja 2 : 0,82% (19 191 głosów)
- PARUS Paweł Jacek: pozycja 3 : 0,82% (19 191 głosów)
- ROSIŃCZUK Joanna Stanisława: pozycja 4 : 0,82% (19 191 głosów)
- FERBER Andrzej Robert: pozycja 5 : 0,82% (19 191 głosów)
- NOWAKOWSKI Michał Krzysztof: pozycja 6 : 0,82% (19 191 głosów)
- ROMANIUK Magdalena Gabriela: pozycja 7 : 0,82% (19 191 głosów)
- CIEŚLIK Amelia Małgorzata: pozycja 8 : 0,82% (19 191 głosów)
- ZEGAN Maciej Adam: pozycja 9 : 0,82% (19 191 głosów)
- ZDROJEWSKA Ewa Anna: pozycja 10 : 0,82% (19 191 głosów)
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD:
- BURNECKA Małgorzata Dominika: pozycja 1 : 0,21% (4 906 głosów)
- RAŃDA Paweł Rafał: pozycja 2 : 0,21% (4 906 głosów)
- CAPUTA Helena Jolanta: pozycja 3 : 0,21% (4 906 głosów)
- KOCIK Wojciech: pozycja 4 : 0,21% (4 906 głosów)
- KOBUS Beata: pozycja 5 : 0,21% (4 906 głosów)
- TEKLIŃSKI Michał Paweł: pozycja 6 : 0,21% (4 906 głosów)
- MURASZKOWSKA Marta Małgorzata: pozycja 7 : 0,21% (4 906 głosów)
- SUŚ Paweł Jacek: pozycja 8 : 0,21% (4 906 głosów)
- PISZCZEK Małgorzata Elżbieta: pozycja 9 : 0,21% (4 906 głosów)
- ZALEWSKI Marek Krzysztof: pozycja 10 : 0,21% (4 906 głosów)
KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW:
- KAUS Tomasz Ignacy: pozycja 1 : 0,02% (463 głosów)
- STOKŁOSA Zbigniew: pozycja 2 : 0,02% (463 głosów)
- KOPEĆ Ewelina: pozycja 3 : 0,02% (463 głosów)
- KOWALSKA Urszula Zofia: pozycja 4 : 0,02% (463 głosów)
- KACZMAREK Antoni: pozycja 5 : 0,02% (463 głosów)
- SUCHORZEWSKA Agnieszka Alicja: pozycja 6 : 0,02% (463 głosów)
- TEODORU Agnieszka Anna: pozycja 7 : 0,02% (463 głosów)
- GIERMANOWICZ Krzysztof: pozycja 8 : 0,02% (463 głosów)
KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ:
- KAPUŚCIK Wojciech: pozycja 1 : 0,05% (1 286 głosów)
- WAWRZYNOWICZ Paweł Kordian: pozycja 2 : 0,05% (1 286 głosów)
- WASZKEL Iwona: pozycja 3 : 0,05% (1 286 głosów)
- RACŁAWSKA Katarzyna: pozycja 4 : 0,05% (1 286 głosów)
- RYBARCZYK Barbara Agata: pozycja 5 : 0,05% (1 286 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Nowi ministrowie w rządzie Donalda Tuska
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?