Wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Ełku
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Ełku podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- ANDRUKIEWICZ Tomasz Mariusz - KWW DOBRO WSPÓLNE 2024: 59,52% (10 528 głosów)
- WILOCH Krzysztof Zbigniew - KWW ,,ŁĄCZY NAS EŁK": 23,67% (4 187 głosów)
- KARAŚ Rafał - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 16,81% (2 974 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KARAŚ Rafał: pozycja 1 : 2,08% (1 285 głosów)
- IGNATOWSKI Artur: pozycja 2 : 2,08% (1 285 głosów)
- GALICKA Ewa: pozycja 3 : 2,08% (1 285 głosów)
- CYBULSKA Joanna: pozycja 4 : 2,08% (1 285 głosów)
- PODBIELSKI Mateusz: pozycja 5 : 2,08% (1 285 głosów)
- DYBOWSKA Małgorzata: pozycja 6 : 2,08% (1 285 głosów)
- PIASECKA Marta: pozycja 7 : 2,08% (1 285 głosów)
- JUREK Michał: pozycja 8 : 2,08% (1 285 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- WINKLER Tomasz Wojciech: pozycja 1 : 0,33% (205 głosów)
- KAMIŃSKI Mariusz Piotr: pozycja 2 : 0,33% (205 głosów)
- HEMSKI Mariusz: pozycja 3 : 0,33% (205 głosów)
- SACHARZEWSKA Karolina: pozycja 4 : 0,33% (205 głosów)
- KAMIŃSKI Waldemar Ryszard: pozycja 5 : 0,33% (205 głosów)
- REJKIEWICZ Katarzyna Agnieszka: pozycja 6 : 0,33% (205 głosów)
- GRABEK Monika: pozycja 7 : 0,33% (205 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- BANASIUK-GIERASIMIUK Jolanta Maryla: pozycja 1 : 2,43% (1 499 głosów)
- ORZECHOWSKI Andrzej: pozycja 2 : 2,43% (1 499 głosów)
- MACIEJEWSKA Izabela: pozycja 3 : 2,43% (1 499 głosów)
- MICHAŁOWSKA Agnieszka: pozycja 4 : 2,43% (1 499 głosów)
- EKSTEROWICZ Damian: pozycja 5 : 2,43% (1 499 głosów)
- PIETROWICZ Maciej: pozycja 6 : 2,43% (1 499 głosów)
- ŻYLIŃSKI Paweł Tomasz: pozycja 7 : 2,43% (1 499 głosów)
- ZAŁUSKA Wiesław: pozycja 8 : 2,43% (1 499 głosów)
- MACIASZEK Katarzyna: pozycja 9 : 2,43% (1 499 głosów)
- WITASZCZYK Piotr Antoni: pozycja 10 : 2,43% (1 499 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE 2024:
- KEMICER Nikodem Wacław: pozycja 1 : 3,24% (1 998 głosów)
- SURYNT Andrzej: pozycja 2 : 3,24% (1 998 głosów)
- ŁASZCZ Magdalena Nina: pozycja 3 : 3,24% (1 998 głosów)
- JAGŁOWSKA Monika: pozycja 4 : 3,24% (1 998 głosów)
- LELMACHER Ewa: pozycja 5 : 3,24% (1 998 głosów)
- GAŁĄZKA-SZEJDA Aleksandra: pozycja 6 : 3,24% (1 998 głosów)
- DANIELUK Anna: pozycja 7 : 3,24% (1 998 głosów)
- ŁOCHOWSKI Leszek: pozycja 8 : 3,24% (1 998 głosów)
- KULKA Beata Zofia: pozycja 9 : 3,24% (1 998 głosów)
- WENDA Cezary Krzysztof: pozycja 10 : 3,24% (1 998 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ŁĄCZY NAS EŁK":
- WILOCH Krzysztof Zbigniew: pozycja 1 : 2,1% (1 293 głosów)
- DRACEWICZ Dariusz Cezary: pozycja 2 : 2,1% (1 293 głosów)
- GĄSIOREK Arkadiusz Czesław: pozycja 3 : 2,1% (1 293 głosów)
- STANKIEWICZ Joanna: pozycja 4 : 2,1% (1 293 głosów)
- RATKIEWICZ Beata: pozycja 5 : 2,1% (1 293 głosów)
- SKIERCZYŃSKA Małgorzata: pozycja 6 : 2,1% (1 293 głosów)
- KOSMALA Damian: pozycja 7 : 2,1% (1 293 głosów)
- KĘDRA Agnieszka: pozycja 8 : 2,1% (1 293 głosów)
- GAŁASZEWSKI Przemysław Konrad: pozycja 9 : 2,1% (1 293 głosów)
- ZAWADZKA-PIŁAT Magdalena: pozycja 10 : 2,1% (1 293 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJI, POLSKA JEST JEDNA ORAZ BEZPARTYJNYCH SAMORZĄDOWCÓW WSPÓLNIE DLA EŁKU:
- ZADROGA Mirosław: pozycja 1 : 0,47% (291 głosów)
- JURKOWSKI Robert Janusz: pozycja 2 : 0,47% (291 głosów)
- FLĄD Bartłomiej: pozycja 3 : 0,47% (291 głosów)
- MYSZCZYŃSKI Aleksandra: pozycja 4 : 0,47% (291 głosów)
- ROMAN Oliwia: pozycja 5 : 0,47% (291 głosów)
- WĄTROBIŃSKA Kamilla: pozycja 6 : 0,47% (291 głosów)
- MARCINKIEWICZ Maciej: pozycja 7 : 0,47% (291 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- CEGIEŁKA Łukasz: pozycja 1 : 2,17% (1 049 głosów)
- KALISZ Bożena: pozycja 2 : 2,17% (1 049 głosów)
- KURIANOWICZ Piotr: pozycja 3 : 2,17% (1 049 głosów)
- KULBACKA Elżbieta Lucyna: pozycja 4 : 2,17% (1 049 głosów)
- PODBIELSKI Grzegorz Czesław: pozycja 5 : 2,17% (1 049 głosów)
- MARCHEL Maria Teresa: pozycja 6 : 2,17% (1 049 głosów)
- KOPICZKO Stanisław: pozycja 7 : 2,17% (1 049 głosów)
- CHROBOL Małgorzata: pozycja 8 : 2,17% (1 049 głosów)
- KONIECKO Monika: pozycja 9 : 2,17% (1 049 głosów)
- AUGUSTYNOWICZ Piotr: pozycja 10 : 2,17% (1 049 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- JAWORSKA Wacława Regina: pozycja 1 : 0,31% (150 głosów)
- MŚCICHOWSKI Dariusz Antoni: pozycja 2 : 0,31% (150 głosów)
- JAKUBOWSKA Julia: pozycja 3 : 0,31% (150 głosów)
- OLSZEWSKI Krzysztof: pozycja 4 : 0,31% (150 głosów)
- LIPIŃSKA Agnieszka: pozycja 5 : 0,31% (150 głosów)
- FLORCZYK Edyta: pozycja 6 : 0,31% (150 głosów)
- KULKA Franciszek Edmund: pozycja 7 : 0,31% (150 głosów)
- STULGIS Adam: pozycja 8 : 0,31% (150 głosów)
- KOREJWO Adrian: pozycja 9 : 0,31% (150 głosów)
- IWASZKO Mirosław: pozycja 10 : 0,31% (150 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SZELĄŻEK Włodzimierz: pozycja 1 : 2,11% (1 019 głosów)
- BRZUZY Władysław: pozycja 2 : 2,11% (1 019 głosów)
- BRZOZOWSKA-CIEŚLUK Helena: pozycja 3 : 2,11% (1 019 głosów)
- DĄBROWSKI Michał: pozycja 4 : 2,11% (1 019 głosów)
- STUPAK Alicja: pozycja 5 : 2,11% (1 019 głosów)
- GRZESIUK Izabela: pozycja 6 : 2,11% (1 019 głosów)
- HALICKA Alicja: pozycja 7 : 2,11% (1 019 głosów)
- GRZYWACZ Andrzej: pozycja 8 : 2,11% (1 019 głosów)
- KUKLIŃSKA Anna Katarzyna: pozycja 9 : 2,11% (1 019 głosów)
- ACHRAMOWICZ Zbigniew Andrzej: pozycja 10 : 2,11% (1 019 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE 2024:
- ANDRUKIEWICZ Tomasz Mariusz: pozycja 1 : 3,2% (1 549 głosów)
- TYSZKIEWICZ Michał Zdzisław: pozycja 2 : 3,2% (1 549 głosów)
- AWRAMIK Ewa: pozycja 3 : 3,2% (1 549 głosów)
- WOLNA Aneta: pozycja 4 : 3,2% (1 549 głosów)
- KOC Andrzej: pozycja 5 : 3,2% (1 549 głosów)
- PIETRAJTYS Elżbieta Jadwiga: pozycja 6 : 3,2% (1 549 głosów)
- KOSSAK Wojciech: pozycja 7 : 3,2% (1 549 głosów)
- KOBIELSKA Iwona: pozycja 8 : 3,2% (1 549 głosów)
- GRÓNDWALD Jan: pozycja 9 : 3,2% (1 549 głosów)
- DROBIŃSKA Monika: pozycja 10 : 3,2% (1 549 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ŁĄCZY NAS EŁK":
- DZIENISIEWICZ Ireneusz: pozycja 1 : 2,14% (1 035 głosów)
- WALICKI Piotr: pozycja 2 : 2,14% (1 035 głosów)
- WSZEBOROWSKA Agnieszka: pozycja 3 : 2,14% (1 035 głosów)
- MATYS Emilia: pozycja 4 : 2,14% (1 035 głosów)
- PACEWICZ Artur: pozycja 5 : 2,14% (1 035 głosów)
- FURTAK Wiesława Maria: pozycja 6 : 2,14% (1 035 głosów)
- GOLAK Dominik: pozycja 7 : 2,14% (1 035 głosów)
- GRYKO Urszula: pozycja 8 : 2,14% (1 035 głosów)
- TARAJDA Kazimierz: pozycja 9 : 2,14% (1 035 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJI, POLSKA JEST JEDNA ORAZ BEZPARTYJNYCH SAMORZĄDOWCÓW WSPÓLNIE DLA EŁKU:
- NOWACKI Bogdan Mieczysław: pozycja 1 : 0,57% (276 głosów)
- LORENC Krzysztof Adam: pozycja 2 : 0,57% (276 głosów)
- SOBUŃ Anna: pozycja 3 : 0,57% (276 głosów)
- BUJKO Dominik Łukasz: pozycja 4 : 0,57% (276 głosów)
- KOZŁOWSKA Monika Agnieszka: pozycja 5 : 0,57% (276 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- WASILEWSKI Dariusz: pozycja 1 : 2,41% (1 230 głosów)
- PODBIELSKA Agata: pozycja 2 : 2,41% (1 230 głosów)
- CEGIEŁKA Krystian: pozycja 3 : 2,41% (1 230 głosów)
- KISŁOWSKA Agnieszka: pozycja 4 : 2,41% (1 230 głosów)
- RAMOTOWSKA Krystyna: pozycja 5 : 2,41% (1 230 głosów)
- STANKIEWICZ Krzysztof: pozycja 6 : 2,41% (1 230 głosów)
- BARTOSZEWICZ Kamila Magdalena: pozycja 7 : 2,41% (1 230 głosów)
- OLSZEWSKI Marian: pozycja 8 : 2,41% (1 230 głosów)
- BANIA Krzysztof Zbigniew: pozycja 9 : 2,41% (1 230 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- ZAREMBA Tadeusz: pozycja 1 : 0,54% (275 głosów)
- ŻABIŃSKA Grażyna: pozycja 2 : 0,54% (275 głosów)
- TWAROWSKI Bogdan Ludwik: pozycja 3 : 0,54% (275 głosów)
- PRÓSZYŃSKA Monika Helena: pozycja 4 : 0,54% (275 głosów)
- CYBUL Dawid: pozycja 5 : 0,54% (275 głosów)
- BOJSZA Piotr: pozycja 6 : 0,54% (275 głosów)
- ŚLIŻEWSKA Maria Bożena: pozycja 7 : 0,54% (275 głosów)
- MICHALSKA-KOREJWO Małgorzata: pozycja 8 : 0,54% (275 głosów)
- PIECZYŃSKA Izabela Anna: pozycja 9 : 0,54% (275 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- HASULAK Andrzej Marek: pozycja 1 : 2,46% (1 255 głosów)
- CIEŚLIŃSKA-PAWŁOWICZ Dorota Magdalena: pozycja 2 : 2,46% (1 255 głosów)
- LIMBERGER Anna: pozycja 3 : 2,46% (1 255 głosów)
- SOBOLEWSKI Paweł: pozycja 4 : 2,46% (1 255 głosów)
- RYBIŃSKA Ewa: pozycja 5 : 2,46% (1 255 głosów)
- DĘBSKI Andrzej: pozycja 6 : 2,46% (1 255 głosów)
- SZULC Barbara: pozycja 7 : 2,46% (1 255 głosów)
- WOCIAL Piotr Zbigniew: pozycja 8 : 2,46% (1 255 głosów)
- BOGDZIO Maria Luiza: pozycja 9 : 2,46% (1 255 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE 2024:
- URBAŃSKI Artur Tadeusz: pozycja 1 : 3,11% (1 590 głosów)
- SAWCZYŃSKI Mirosław: pozycja 2 : 3,11% (1 590 głosów)
- SZEJDA Aleksandra Barbara: pozycja 3 : 3,11% (1 590 głosów)
- GAJEWSKI Rafał Józef: pozycja 4 : 3,11% (1 590 głosów)
- DOŁĘGA Magdalena: pozycja 5 : 3,11% (1 590 głosów)
- KUCZYŃSKI Robert Artur: pozycja 6 : 3,11% (1 590 głosów)
- ŚWIDERSKA Anna: pozycja 7 : 3,11% (1 590 głosów)
- ŚWIĘĆKOWSKA Ewa: pozycja 8 : 3,11% (1 590 głosów)
- HOŁUBOWICZ Mirosław Wiktor: pozycja 9 : 3,11% (1 590 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ŁĄCZY NAS EŁK":
- KLIMOWICZ Robert: pozycja 1 : 2,31% (1 180 głosów)
- PORUCZNIK Joanna: pozycja 2 : 2,31% (1 180 głosów)
- WILOCH Mirela: pozycja 3 : 2,31% (1 180 głosów)
- PODWOJSKI Piotr: pozycja 4 : 2,31% (1 180 głosów)
- LIPA Rafał: pozycja 5 : 2,31% (1 180 głosów)
- KWIATKOWSKI Patryk: pozycja 6 : 2,31% (1 180 głosów)
- FEDORUK Barbara Alicja: pozycja 7 : 2,31% (1 180 głosów)
- KUŁAK Piotr: pozycja 8 : 2,31% (1 180 głosów)
- DĄBROWSKA Ewa: pozycja 9 : 2,31% (1 180 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJI, POLSKA JEST JEDNA ORAZ BEZPARTYJNYCH SAMORZĄDOWCÓW WSPÓLNIE DLA EŁKU:
- JASKOWSKI Zbigniew: pozycja 1 : 0,52% (268 głosów)
- MARCISZEWSKA Eliza: pozycja 2 : 0,52% (268 głosów)
- SUPIŃSKI Mikołaj: pozycja 3 : 0,52% (268 głosów)
- ALESZCZYK Dominika: pozycja 4 : 0,52% (268 głosów)
- KACPRZYK Karol: pozycja 5 : 0,52% (268 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Ukraina rozpocznie oficjalne rozmowy o przystąpieniu do UE
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?