MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Ostatnia szansa na wypełnienie ankiet programu "Ciepłe Mieszkanie"

Wojciech Szymaniak
Wojciech Szymaniak
olsztyn.eu
Do niedzieli, 3 grudnia, trwa możliwość wypełniania ankiet w ramach programu "Ciepłe Mieszkanie". To istotne, zwłaszcza z uwagi na przystąpienie samorządu Olsztyna do tego przedsięwzięcia.

Głównym celem programu jest poprawa jakości powietrza i ograniczenie emisji gazów cieplarnianych. Dzięki temu zadaniu mieszkańcy mogą otrzymać dofinansowanie w wysokości od 15 do 37,5 tys. zł na wymianę źródła ciepła.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, ogłosił rozszerzenie grupy potencjalnych beneficjentów. Teraz do programu mogą przystąpić także najemcy lokali będących własnością gminy oraz wspólnoty mieszkaniowe, które obejmują od trzech do siedmiu lokali mieszkalnych.

Aby przystąpić do naboru, konieczne jest przedstawienie szacunkowej liczby zainteresowanych wspólnot oraz właścicieli, którzy chcieliby skorzystać z dofinansowania - wyjaśnia Krzysztof Śmieciński, dyrektor Wydziału Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Olsztyna. - Dlatego tak ważne jest, aby mieszkańcy lub przedstawiciele wspólnot wypełnili dedykowaną dla nich ankietę.
Należy pamiętać, że wypełnienie ankiety nie jest równoznaczne z złożeniem wniosku o przyznanie dofinansowania. Celem badania jest jedynie oszacowanie liczby zainteresowanych beneficjentów.

Ankiety są dostępne na Platformie Konsultacji Społecznych do 3 grudnia 2023 roku. To ostatnia szansa, aby mieszkańcy mieli wpływ na udział w programie, który ma na celu poprawę warunków życia i ochronę środowiska.

[szczegóły programu]

[ankieta dla wspólnot mieszkaniowych od trzech do siedmiu lokali][ankieta dla właścicieli oraz najemców lokali będących własnością gminy Olsztyn]

od 7 lat
Wideo

NATO na Ukrainie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na warminskomazurskie.naszemiasto.pl Nasze Miasto