W najbliższy czwartek ciekawe wydarzenie biznesowe w naszym regionie!

Akcja specjalna Seminarium; postpandemiczna rzeczywistość - wykorzystaj szanse na trwałe zwiększenie zysku!
Seminarium organizowane przez FiM Consulting dotyczy rzeczywistości postpandemicznej - wyciągania wniosków oraz wykorzystania szans w biznesie.

Już w najbliższy czwartek, 24 czerwca o godz. 10:00 w Olsztynie odbędzie się ciekawe wydarzenie biznesowe –prowadzone przez ekspertów FiM Consulting, skierowane do właścicieli i osób zarządzających firmami produkcyjnymi, dystrybucyjnymi i usługowymi. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc i Ci którzy chcą dowiedzieć się, w jaki sposób układać biznes w nowej, postcovidowej rzeczywistości, jak generować większe zyski i gdzie dziś szukać oszczędności mogą w kameralnej, inspirującej atmosferze workshopu dowiedzieć się m.in. jakie systemowe rozwiązania biznesowe warto zastosować w firmie i jak szukać szans tam, gdzie inni widzą przeszkody.

Organizatorzy informują, że jest to spotkanie dla osób prowadzących firmę lub zarządzających biznesem i szukających konkretnych wskazówek - jak dzisiaj optymalizować działania biznesowe.

Podczas spotkania z doświadczonymi praktykami biznesu uczestnicy dowiedzą się m.in.

  • W jaki sposób rozwijać swój biznes po epidemii i systemowo budować jego konkurencyjność rynkową?
  • Jak dywersyfikować źródła przychodu i zarządzać firmą strategicznie oraz długofalowo w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości?
  • W jaki sposób na nowo zarządzać Zespołem i odnaleźć się w nowych realiach?

Prowadzący Seminarium – Krzysztof Frydziński, Prezes i Założyciel FiM Consulting oraz Piotr Skrzypczak, Dyrektor Handlowy FiM Consulting, to eksperci z prawie 30-letnim doświadczeniem na rynku w zakresie consultingu, zarządzania projektami i wdrażania nowoczesnych systemów zarządzania. Z sukcesem koordynowali działania zarówno dla korporacji, jak i firm z sektora MŚP. Swoim doświadczeniem, case study i wiedzą będą dzielić się z uczestnikami podczas najbliższego spotkania w Olsztynie. Udział w nim jest bezpłatny:

24.06.2021 r., Restauracja Przystań, ul. Żeglarska 3, 10-160 Olsztyn

Rejestracja na wydarzenie:

Joanna Graczyk

[email protected]

Materiał oryginalny: W najbliższy czwartek ciekawe wydarzenie biznesowe w naszym regionie! - Tygodnik Ostrołęcki

Dodaj ogłoszenie