Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Ślad dobra w darze serca dla Kresowian

Wojciech Szymaniak
Wojciech Szymaniak
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
30 listopada zakończyła się magiczna podróż serc, które z ogromnym zaangażowaniem przekazywały ciepło i wsparcie dla potrzebujących. Akcja charytatywna, jaką stanowiła zbiórka darów dla Kresowian, przerosła wszelkie oczekiwania. To niezwykłe widowisko solidarności zgromadziło liczne instytucje oraz osoby prywatne, tworząc kolorowy kalejdoskop dobra. Akcję koordynował Kamil Prusinowski z Klubu Gazety Polskiej w Ostródzie.

Teraz, gdy ostatnie chwile tej szczególnej podróży już minęły, zebrane skarby serc zostaną delikatnie posegregowane. Wszelkie dobra, znikną w pięknych kartonikach, gotowe do nowej, ważnej misji. Około połowy grudnia, tajemnicze posłańce dobra wyruszą w podróż, aby dostarczyć radość Polakom, przede wszystkim dzieciom i młodzieży z Wileńszczyzny.

Zakończyła się akcja charytatywna dla Kresowian
Wojciech Szymaniak

To nie tylko dar materialny, lecz również wyraz niezwykłej empatii i troski o drugiego człowieka. W tym magicznym czasie, kiedy każdy gest zyskuje wyjątkowy blask, ten dar serca zostanie uwieczniony w jednym z najpiękniejszych dzieł - nagraniu. To podziękowanie, jak miły akord w symfonii dobroci, wróci do darczyńców, tworząc kołowrót serdeczności.

Zakończyła się akcja charytatywna dla Kresowian
Wojciech Szymaniak

Akcja charytatywna nie tylko łączy ludzi, ale także zaszczepia w sercach społeczności naszego kraju niepowtarzalne nasienie altruizmu. Warto wspólnie pielęgnować to zasiewane dobro, gdyż w nim tkwi siła, która potrafi przemieniać świat. Tęcza dobroczynności rozpromienia serca, sprawiając, że nawet najmniejszy gest staje się wielkim wyrazem miłości bliźniego. Warto pomagać, bo to właśnie dzięki temu, świat staje się piękniejszym miejscem dla nas wszystkich.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na warminskomazurskie.naszemiasto.pl Nasze Miasto