Delfin Rybno przegrywa przed własną publicznością z Płomieniem Turznicą (GALERIA ZDJĘĆ)

Sylwester Kasprowicz
W sobotnie popołudnie – 19 sierpnia 2023r. o godz. 16:00 na stadionie sportowym w Rybnie odbył się mecz o mistrzostwo ligi okręgowej. Trzeci kolejka i pierwszy mecz w tym sezonie podopiecznych Radosława Wasielewskiego przed własną publicznością z Płomieniem Turznica.

Do przerwy wynik był obiecujący (1:2), zwłaszcza że Delfin w tym sezonie nie zdobył jeszcze punktów w lidze. Płomień Turznica zanotował za to dwa remisy do tej pory. W drugiej połowie goście z Turznicy jednak dołożyli dwie bramki i mecz zakończył się wynikiem 2:4. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Paweł Ossowski.

GSZS Delfin Rybno – Płomień Turznica 2:4 (1:2)

- P. Ossowski (2), - - M. Szymański (2), R. Śnieżawski i P. Żórański

Delfin kolejny mecz rozegra już za tydzień 26 sierpnia o godz. 15:00 w Biskupcu.

Tekst i zdjęcia: Sylwester Kasprowicz