Zabójca 69-latki zatrzymany? Policja ma podejrzanego Zabójca 69-latki zatrzymany? Policja ma podejrzanego

Zabójca 69-latki zatrzymany? Policja ma podejrzanego (© Policja.gov.pl)

Olsztyńska policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o zabójstwo mieszkanki Dobrego Miasta. Rosjanin częściowo przyznał się do stawianych mu zarzutów.

Ciało zamordowanej kobiety odnaleziono 4 maja tego roku. Zaraz po odkryciu zwłok 69-latki rozpoczęto poszukiwania sprawcy. - Żmudna i analityczna praca policjantów doprowadziła do ustalenia, że związek z zabójstwem może mieć obywatel Rosji, dlatego natychmiast podjęli oni współpracę ze Strażą Graniczną oraz Urzędem Celno - Skarbowym. Kryminalnych podczas śledztwa wspierali funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, którzy na każdym etapie sprawy udzielali im niezbędnej pomocy. Cenne informacje docierające również od mieszkańców Dobrego Miasta pozwoliły policjantom zawęzić krąg podejrzanych i wytypować sprawcę zabójstwa - informuje policja.

Sprawca został zatrzymany na przejściu granicznym. Postawiono mu zarzuty, do których częściowo się przyznał. O jego losie rozstrzygnie teraz sąd.


Zobaczcie też: Polska policja jak amerykańska. Nowe hasło będzie na radiowozach


Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!