Warmińsko-mazurskie: Narkotyki w doniczkach uprawiał na polach Warmińsko-mazurskie: Narkotyki w doniczkach uprawiał na polach

Warmińsko-mazurskie: Narkotyki w doniczkach uprawiał na polach (© KPP EŁK)

Ełccy kryminalni zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich. Na terenie nieużytków rolnych na obrzeżach miasta mężczyzna hodował 8 roślin w doniczkach. 23-latek odpowie za zabronioną uprawę, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że w ustronnym miejscu na polach na obrzeżach Ełku znajduje się uprawa konopi indyjskich. Policjanci zabezpieczyli 8 doniczek z roślinami o różnej wielkości i ustalili, kto wykorzystuje nieużytki rolne w nielegalnym celu.

Właściciel niedozwolonych roślin został zatrzymany. 23-latek nie krył zaskoczenia, że policjanci znaleźli jego rośliny. Teraz mężczyzna tłumaczyć się będzie przed sądem. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za uprawianie konopi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Zobaczcie też: Cyber Marian, Buka i tajemnica wielkiego wąsa


Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!