Wypadek Kaplityny [ZDJĘCIA]. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło na drodze krajowej numer 16. Kierujący pojazdem suzuki swift 84-letni mężczyzna nie przeżył wypadku. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem bmw obywatel Białorusi zjechał na przeciwny pas ruchu w wyniku czego zderzył się z kierującym suzuki. Na miejscu ruch odbywa się wahadłowo. Zostały zorganizowane objazdy dla pojazdów osobowych.

Do wypadku doszło dzisiaj na drodze krajowej numer 16, około godziny 6:30, w okolicach miejscowości Kaplityny.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki BMW podczas manewru wyprzedzania, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem marki Suzuki Swift. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł 84-letni mężczyzna.

Pojazdem bmw podróżowało dwóch obywateli Białorusi, którzy nie wymagali hospitalizacji. Na miejscu pracują policjanci, technik kryminalistyki, straż pożarna oraz prokurator.

Na miejscu zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo. Zorganizowano objazdy dla pojazdów osobowych.
Zostań sportowym reporterem naszego serwisu


Serwis Nasze Miasto jest dla Ciebie!Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Pomoc (gość)

Szczere kondolencje dla rodziny zmarłego.Dla rodziny należy się odszkodowanie/zadośćuczynienie z polisy OC BMW.W celu konsultacji i pomocy można się z kontaktować z nami:531 035 333