Pływał motorówką na podwójnym gazie. O włos od tragedii na jeziorze Guzianka! Pływał motorówką na podwójnym gazie. O włos od tragedii na jeziorze Guzianka!

Pływał motorówką na podwójnym gazie. O włos od tragedii na jeziorze Guzianka! (© Policja)

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na jeziorze Guzianka. Pijany wczasowicz pływał łodzią motorową. Zatrzymała go policja.

W piątek po godz. 16.00 policyjni wodniacy z Komisariatu Policji w Rucianem-Nidzie pływali po jeziorze Guzianka. W pewnym momencie ich uwagę zwróciła łódź motorowa, na pokładzie której widoczne były kieliszki do alkoholu. Funkcjonariusze podpłynęli bliżej. Za sterami łodzi motorowej z wbudowanym silnikiem stał 45-letni mieszkaniec powiatu sandomierskiego.

Badanie jego stanu trzeźwości wykazało blisko 1 promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna przyznał, że wypił trochę alkoholu pływając ze znajomymi. W tej sytuacji policjanci zdecydowali o przekazaniu łodzi osobie trzeźwej posiadającej uprawnienia.


Zobaczcie też: Największy samolot pasażerski wylądował na lotnisku Chopina! Byliśmy w środku [ZDJĘCIA]


Wiadomości Olsztyn, Wydarzenia Olsztyn

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!