Pijana kobieta pędziła po ulicach gminy Srokowo. 30-latka miała 2 promile alkoholu w organizmie i w ogóle nie posiadała uprawnienia do kierowania. Po obywatelskim zgłoszeniu, funkcjonariusze zatrzymali kobietę, która kierowała volkswagenem.

Policjanci zatrzymali pijaną kobietę, która pędziła po ulicach gminy Srokowo. Kierująca volkswagenem nie miała nawet uprawnień do prowadzenia pojazdów. Teraz odpowie przed sądem. Grożą jej 2 lata pozbawienia wolności.

Wydarzenie umknęłoby uwadze funkcjonariuszy, gdyby nie interwencja mieszkańców. To właśnie dzięki reakcji obywatela, policjanci uniemożliwili dalszą jazdę 30-letniej mieszkance gminy Srokowo. Kobieta została zatrzymana w miejscowości Kosakowo, krótko po tym jak wsiadła za kierownicę, pomimo wcześniej wypitego alkoholu. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w jej organizmie 2 promile.
Zobaczcie też: Seth Gilliam z "The Walking Dead": Biblia nie przewiduje apokalipsy zombie


Wiadomości Olsztyn, Wydarzenia Olsztyn

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!