Must Be The Music. 5 edycja programu rozkręca się z odcinka na odcinek. W ostatnim zobaczyliśmy zaskakującą interpretację utworu "Hej, sokoły" w wykonaniu Daniela Gulana ze wsi Radzieje, niedaleko Węgorzewa. Zobaczcie wideo!

Takiej wersji utworu "Hej, sokoły" w Must Be The Music jeszcze nie było! Daniel Gulan ze wsi Radzieje niedaleko Węgorzewa totalnie zaskoczył jurorów swoją interpretacją utworu.

Niestety, na "tak" był tylko Adam Sztaba, który był pod wrażeniem faktu, że ktoś w ogóle może wymyślić swoją melodię do tak znanego utworu. Pozostali jurorzy uznali jednak, że Daniel pokazał za mało, aby przejść do kolejnego etapu.

Zobacz: "> Dorota Osińska z "The Voice of Poland" wystąpiła w Olsztynie! [YouTube]

Warto jednak podkreślić, że uczestnikowi udało się swoim wykonaniem porwać publikę zgromadzoną w studio, która podczas wypowiedzi jury krzyczała głośno: "Zielone, zielone!", wyrażając swoje poparcie dla Daniela.

Daniel Gulan "Hej, sokoły" - Must Be The Music

Zobacz też: "> Kaja Czulewicz w "X Factor". Elblążanka podbiła serca jury! [YouTube]

Komentarze (1)

Informujemy, że podczas ciszy wyborczej wyłączyliśmy możliwość komentowania na portalu. Przepraszamy za niedogodności z tym związane. Komentarze włączone zostaną w niedzielę, po godz. 21