Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne (© Łukasz Gdak)

W środę około godz. 11.00 z Jeziora Mikołajskiego wyłowiono ciało mężczyzny, którego zaginięcie zgłoszono około południa we wtorek.

Według osoby zgłaszającej, 63-latek około godziny 23.00 w poniedziałek wyszedł z żaglówki zacumowanej przy promenadzie w Mikołajkach i nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Funkcjonariusze niezwłocznie podjęli działania poszukiwawcze. Policjanci sprawdzili teren nadbrzeża i miasta.

Rozpytali osoby, które ostatni raz widziały zaginionego mężczyznę oraz osoby przebywające na łodziach w pobliżu żaglówki. Wczoraj do poszukiwań włączyli się strażacy płetwonurkowie z Mrągowa. W efekcie poszukiwań pod wodą odnaleziono ciało zaginionego mężczyzny. Obecnie policjanci prowadzą postępowanie pod nadzorem prokuratora w celu wyjaśnienia okoliczności tej tragedii.


Zobaczcie też:Elektroniczne dowody osobiste już funkcjonują. Na czym polegają mDokumenty?
"/>


Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!