Magda Gessler zakończyła już swoje "Kuchenne rewolucje" w Elblągu. Z jakim efektem? Telewidzowie przekonają się o tym dopiero w maju, zaś elblążanie mogą to zrobić w każdej chwili wybierając się do restauracji... "Szprota"! Tak teraz nazywa się lokal, który jeszcze kilka dni temu znany był jako "Viki Lektiko".

Magda Gessler w Elblągu pojawiła się w poniedziałek. Choć początek nie był zbyt obiecujący - znana restauratorka omal nie dostała mandatu za złe parkowanie - przez cztery dni udało się doprowadzić "Kuchenne rewolucje" do szczęśliwego finału.

- Wrażenia są jak najbardziej pozytywne! Nie boję się powiedzieć, że pani Magda Gessler jest bardzo, ale to bardzo dobrą kucharką - mówił w rozmowie z NaszeMiasto.pl Jakub Dąbrowski, właściciel "Viki Lektiko". - Pojawiały się jakieś plotki, że pani Magda przyjeżdża z kucharzem, ale to tylko plotki. Wszystko robi sama, doprawia potrawy i całkowicie przekonała mnie do swoich kulinarnych umiejętności - dodaje.


Mieszkaniec Elbląga, który przyjdzie do "Szproty", bo tak teraz nazywa się dawna "Viki Lektiko", zobaczy nowy wystrój, nowe menu z propozycjami Magdy Gessler... Czeka go także niespodzianka. - Każdy klient otrzyma od nas wędzone szprotki z "lufą" - mówi Jakub Dąbrowski.

Zobacz: "> Magda Gessler w Elblągu. "Kuchenne rewolucje" w Viki Lektiko czas zacząć!

Przyjazd Magdy Gessler do Elbląga odbił się w mieście sporym echem. Mieszkańcy zaglądali przez szybę lokalu, byle tylko podpatrzyć jak wyglądają "Kuchenne rewolucje" od kuchni. Na uroczystej kolacji wieńczącej metamorfozę lokalu pojawiła się m.in. wiceprezydent Elbląga Grażyna Kluge. Niestety zaproszeń nie starczyło dla wszystkich chętnych i wielu elblążan musiało obejść się smakiem.

Jednak i tak o finale tych "Kuchennych rewolucji" mogą przekonać się dużo wcześniej niż cała reszta Polaków. Wystarczy, że odwiedzą "Szprotę" - nowy i miejmy nadzieję jasny punkt, na gastronomicznej mapie Elbląga.

Czytaj również: Czy kuchenne rewolucje Magdy Gessler pomogły lokalom? "> Czy kuchenne rewolucje Magdy Gessler pomogły lokalom?

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mintaj (gość)

Ja...do ciebie pisze Szprota był napis a może własciciele zdjeli po wyjeżdzie Magdy aż musze się tam przejechać i zobaczyć bo wiem że piało...może jak przyjedzie na rekontrole za kilka tygodni to znów powieszą

ja (gość)

Wczoraj 22.03 przejeżdżałem koło tej knajpy i na pewno nie nazywała się Szprota ;))) Stara nazwa zwyciężyła :))