Magda Gessler w Elblągu. "Kuchenne rewolucje" zakończone!

Magda Gessler zakończyła już swoje "Kuchenne rewolucje" w Elblągu. Z jakim efektem? Telewidzowie przekonają się o tym dopiero w maju, zaś elblążanie mogą to zrobić w każdej chwili wybierając się do restauracji... "Szprota"! Tak teraz nazywa się lokal, który jeszcze kilka dni temu znany był jako "Viki Lektiko".

Magda Gessler w Elblągu pojawiła się w poniedziałek. Choć początek nie był zbyt obiecujący - znana restauratorka omal nie dostała mandatu za złe parkowanie - przez cztery dni udało się doprowadzić "Kuchenne rewolucje" do szczęśliwego finału.

- Wrażenia są jak najbardziej pozytywne! Nie boję się powiedzieć, że pani Magda Gessler jest bardzo, ale to bardzo dobrą kucharką - mówił w rozmowie z NaszeMiasto.pl Jakub Dąbrowski, właściciel "Viki Lektiko". - Pojawiały się jakieś plotki, że pani Magda przyjeżdża z kucharzem, ale to tylko plotki. Wszystko robi sama, doprawia potrawy i całkowicie przekonała mnie do swoich kulinarnych umiejętności - dodaje.Mieszkaniec Elbląga, który przyjdzie do "Szproty", bo tak teraz nazywa się dawna "Viki Lektiko", zobaczy nowy wystrój, nowe menu z propozycjami Magdy Gessler... Czeka go także niespodzianka. - Każdy klient otrzyma od nas wędzone szprotki z "lufą" - mówi Jakub Dąbrowski.

Zobacz: "> Magda Gessler w Elblągu. "Kuchenne rewolucje" w Viki Lektiko czas zacząć!

Przyjazd Magdy Gessler do Elbląga odbił się w mieście sporym echem. Mieszkańcy zaglądali przez szybę lokalu, byle tylko podpatrzyć jak wyglądają "Kuchenne rewolucje" od kuchni. Na uroczystej kolacji wieńczącej metamorfozę lokalu pojawiła się m.in.
∨ Czytaj dalej

wiceprezydent Elbląga Grażyna Kluge. Niestety zaproszeń nie starczyło dla wszystkich chętnych i wielu elblążan musiało obejść się smakiem.

Jednak i tak o finale tych "Kuchennych rewolucji" mogą przekonać się dużo wcześniej niż cała reszta Polaków. Wystarczy, że odwiedzą "Szprotę" - nowy i miejmy nadzieję jasny punkt, na gastronomicznej mapie Elbląga.

Czytaj również: Czy kuchenne rewolucje Magdy Gessler pomogły lokalom? "> Czy kuchenne rewolucje Magdy Gessler pomogły lokalom?

Komentarze (6)

avatar
avatar
mintaj (gość)

Ja...do ciebie pisze Szprota był napis a może własciciele zdjeli po wyjeżdzie Magdy aż musze się tam przejechać i zobaczyć bo wiem że piało...może jak przyjedzie na rekontrole za kilka tygodni to znów powieszą

avatar
ja (gość)

Wczoraj 22.03 przejeżdżałem koło tej knajpy i na pewno nie nazywała się Szprota ;))) Stara nazwa zwyciężyła :))

Wybierz kategorię