Magda Gessler w Elblągu pojawi się w poniedziałek 18 marca! Takie informacje uzyskaliśmy od właściciela restauracji "Viki Lektiko", pana Jakuba Dąbrowskiego. "Kuchenne rewolucje" będą gościć przy ul. Wigilijnej przez cztery dni.

Zobacz koniecznie: Kuchenne rewolucje w Elblągu już zakończone!

Magda Gessler w Elblągu! W poniedziałek 18 marca znana restauratorka odwiedzi lokal "Viki Lektiko", znajdujący się przy ul. Wigilijnej.

- Jeszcze dzisiaj pani Magda Gessler powinna się u nas pojawić. Ekipa właśnie rozkłada sprzęt - dowiedzieliśmy się od Jakuba Dąbrowskiego, właściciela "Viki Lektiko". Wieść o tym, że program "Kuchenne Rewolucje" nagrywany będzie w marcu w Elblągu bardzo szybko rozeszła się po internecie. - Już zaobserwowaliśmy delikatnie większe zainteresowanie ze strony konsumentów - zdradza pan Jakub.

Czytaj również: Czy kuchenne rewolucje Magdy Gessler pomogły lokalom? "> Czy kuchenne rewolucje Magdy Gessler pomogły lokalom?

Czy wizyta Magdy Gessler w Elblągu wyjdzie "Viki Lektiko" na dobre? Właściciel restauracji jest dobrej myśli. - Mój nastrój jest w porządku, mam nadzieję, że po programie będzie lepiej... - powiedział w rozmowie z Elblag.NaszeMiasto.pl.

Życzymy powodzenia panu Jakubowi i "Viki Lektiko". Efekt działań Magdy Gessler będzie można zobaczyć w telewizji najprawdopodobniej w maju, natomiast każdy elblążanin będzie mógł zobaczyć słynną restauratorkę w akcji już w tym tygodniu! Jej wizyta potrwa cztery dni.

Zobacz też: "> Magda Gessler w Elblągu! "Kuchenne rewolucje" w Viki Lektiko

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

piotr (gość)

Postawmy sprawę jasno. Trudno przewodzić baranowi stadu lwów, łatwiej lwu rządzić stadem baranów. W tym przypadku mamy sytuację skomplikowaną - baran stara się rządzić baranami. I nic nie odmieni faktu, że w kuchni był syf, "kucharze" wyglądali i zachowywali się, jakby byli na przepustce z więzienia (poza jednym młodym) A barman....no ten to powinien być stawiany za przykład jak niepostrzezenie zatrzymac się w PRL w barze z garmażem i wódeczką i dotrwać do roku 2013. Co taki typ robi w restauracji??? w gastronomi??? Wśród klientów, którym powinien służyć? Won ulice zamiatać i tam uprawiac pseudofilozofię i broń boże się nie kontaktowac z ludźmi, bo w ryj dostanie. Ogólnie ta klika, sitwa kolesi nie nadaje się ani do Kuchennych Rewolucji, ani do zamiatania ulic. Mam nadzieję, że rynek ich zweryfikuje i szybko znikną. Najlepiej do Warszawy na bazar Różyckiego, tam się może odnajdą w handlu gofrem czy waflem. Reasumując, trzeba nie mieć za grosz rozumu i taktu, by nie skorzystać z szansy jaką dostali. Nie jestem fanem Gessler, ale tak jej napluć w twarz jak zrobił to pan Dąbrowski to pełna ignorancja i brak chyba instynktu samozachowawczego. Proszę już nie męczyć i tak już biednych i zmęczonych elblążan i kończ waść, wstydu oszczędź.

mola (gość)

właściciele szproty tragedia, obejrzałam program, jestem rozczarowana takim cwaniactwem właścicieli, a i sanepid elbląski po pupie dostał - syf astrachański